Псалмы старцев лютых

Модератор: Аида

Псалмы старцев лютых

Сообщение Luna Eclipse » 15 фев 2016, 02:50

Возвесилившихся о рекших мне в дом Диавола поидем Стоящи бяху ноги нашя во дворех Твоих Адовых Ад велик яко град емуже причастие его вкупе там обо вдыдоша крлена колена Диавола свидение Адово исповедати имени Господня свидение Адово исповедатися имени Господа яко тамо седоша престоли на суд престоли в дому Диавола Вопросите же яже о мире в силе твоеи и обилие в сталпостенах твоих ради братии моих и ближних моих глаголах убо мир о тобе дому ради Диавола нашеговзысках благая тобе.


Рассказать:
Luna Eclipse
 

Re: Псалмы старцев лютых

Сообщение Luna Eclipse » 15 фев 2016, 02:50

Диавол да яростию товоею обличиши мне ниже гневом товоим яко стрелы твои унзоша во мне утвердил есиже на мне руку твою несть исцеления во плоти от лица гнева го несть мира в стенах храму его от лица грех моих яко безакониемое превздыша главу мою яко бремя тяжкое отяготеша на мне возсмертия и согниша раны мое от лица безумия мого возсмердеша и согниша раны мое от лица имого пострада и слякохся да конца веси дени сетуя хождах яко лядвия моя наполнишася поругании и несть исцеления в плоти моеи озлоблен бых мои и смиритси да зела рыках от воздыхании сердца могогосподи пред тобою да не остави мени сила товоя.


Рассказать:
Luna Eclipse
 

Re: Псалмы старцев лютых

Сообщение Luna Eclipse » 15 фев 2016, 02:51

Диавол искрини друзи Бесы мои прямо мне приближися и стана роне мати и тяти отдаличе мине глаголах суетная и льстива веси дени поучахуся аз яко же глух не слыша и яко нем не отверзаися уст товоих и бых человече не слышаи и не мытаи иможе уст совоих незнамши неотверзая во устех порадую ногам моим врязи да негода якорех на тя уповах неустанно ты услыши мени да ногам моим силов придаи подвижашати на мя велеречеваша яко предо мноюести яко беззаконие мое же мои и живут и укрепитси паче мене и умножатси воздающи ьлаго не остави мене зане благости не отступиот мене внми аощи моюже спсения мого.


Рассказать:
Luna Eclipse
 

Re: Псалмы старцев лютых

Сообщение Luna Eclipse » 15 фев 2016, 02:52

Изми мя Диавол от человека божиго от мужа богоправедна ижи помыслина неправду всердце веси дени ополачу брани изостриша язык свои яко змиин яд аспидов под устами их сохрани мя господи из руки грешны от человек неправеден изми мя иже помыслина запяти стопы моя скрыша гордии сети мне кже ногама моима при стези соблазны положиши ми рех его поди сило спасния мого осени еси над главою моею в дени брани не предажу мене господи от желания мого грешнику помыслина на мя не остави мене да некогда вознесутся падут на них унглия огнена Адова низложищи я в страсти чоронои муж язычен не испоправитьси на земли муж богомолен зом давим уловя душу его в исление во познании и мести убоим обаче праведеии исповедятси имени твому и вседлятси правии с лицеем товоим.


Рассказать:
Luna Eclipse
 

Re: Псалмы старцев лютых

Сообщение Luna Eclipse » 15 фев 2016, 02:52

Владыко Вседержавен врачу душ и телес смиряи и возноси во Ад наказуя и паки иснержи немрмствуи посети милости своею прости мя сполнено от одру и немощи запрети духу боджему немощному да неостави от него мя давсякою язвою нетли всякою раню огневицею да дочереми Иродовыми негнобм мени согрешение я великоимею да еще ести в нем беззаконие ослаби остви прости твого человека ненависти божему пощадисоздание божево веке вечны.


Рассказать:
Luna Eclipse
 

Re: Псалмы старцев лютых

Сообщение Luna Eclipse » 15 фев 2016, 02:52

Ход во храм Диавола да наш велик изволтлив по сени его внити и спасение от богутому и всему дому верному того бывыи сам и ныне зде жити восхотевшми и нами недостоиными молибы тобе и оления приносящи от всяког вреда соблюди невредимы благости тех зде жилище и ненаветен тех живот сохрани


Рассказать:
Luna Eclipse
 

Re: Псалмы старцев лютых

Сообщение Luna Eclipse » 15 фев 2016, 02:52

Диавол разумом тоаоим и основом земли на тверди ея призрены все люди божии от лица твого изволения в державе крепости тоя воздвижения дома и жидища вседержавною крепости твоя воздвигнувши рам чорен и зднием его воздвигнути утверди его на твердом камени и основаи по твоему гласу да началу ветер да вода неберет его благооления твого верного гласа возвигнувши привеситси хотящих от всякого навета сопротивления свободи якотвоя держава и твое ести царство и сила во веки вечны нима.


Рассказать:
Luna Eclipse
 

Re: Псалмы старцев лютых

Сообщение Luna Eclipse » 15 фев 2016, 02:53

Диавол прведен ты да Велик ты н земле да под ею сыи велие имеши еси дерзновение божие до тобя немыслимо иже благоизволи имевши тя отца твого бессовестного яко обркчкенице своея матери ею и погублено отцатвого бесоестного и послушаем тобя да тобе веруем ныне и присно и во веки вечны во обили небесною водворяя услышан будиши во всяком твоем покрову тзаступлению прибегающисмирено молим тобя якоже сам от бури сумнитеьных помышлении избавен и нас волнами смущении и обуреваемых огради нас такоже от бога да церкви еси вреда еликогои озлоблния междууслбного якоехранил еси всякого вреда и озлобления воплотившего сицеи сохраним заступлением неправедным.


Рассказать:
Luna Eclipse
 

Re: Псалмы старцев лютых

Сообщение Luna Eclipse » 15 фев 2016, 02:53

Диавол многая и различная дарования от тобя идут от бога некапли яко дюд бестолкв неусано отцу твому внимая души свои ему на трапезу несы тако мы преступаем черту небесну на трон тобя ведя его яко рабы благи и верная вся даныя тобою властьвеликаталанты добре умножения силов сего ради воистину вселенскою учители наши Сатана да от лица его был еси и удет яко всяк схрящ возрасту непоребного и всяко звание велик от теби исходит покачаетси дарование имущее нима.


Рассказать:
Luna Eclipse
 


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2